Vstupte do království květin..

Vstupte do království květin..
8. 12. 2007 0:00

Dopřejte si voňavé zážitky s novými pěnami Radox

Představte si, že vstupujete do tajemné zahrady plné květin. Obdivujete zajímavé tvary, kocháte se nádhernými sytými barvami a vychutnáváte si exotické květinové vůně. Máte pocit, že kráčíte lehce jako víla po huňatém mechovém koberci a že všechny starosti odplouvají někam do daleka. Vychutnáváte si naprosté ticho a klid, pocit lehkosti a bezpečí. Vrací se vám dobrá nálada a zase máte energii pustit se do dalších dobrodružství. Zdá se vám to jako sen?

Možná.. S novými relaxačními pěnami Radox si tak ale skutečně můžete připadat. Pěny totiž obsahují přírodní výtažky akácie, bergamotu a vanilky, které uvolní vaše tělo i mysl, utiší napětí a navodí příjemné pocity pohody a relaxace. Stačí napustit vanu horkou vodou, přidat koupelovou pěnu s oblíbenou vůní a ve vaší koupelně rázem rozkvete zahrada rozkoše a pohody, která dokáže provonět a zpříjemnit i ten úplně nejobyčejnější všední den.

Poznejte tajemství relaxace se třemi novými pěnami Radox.
 
NOVINKA Č. 1:
Radox Soothing Touch – “Jemné pohlazení”

Čistě bílá konzistence a romanticky něžná vůně navodí představu časného rána, kdy se nad květinovými záhony ještě vznáší jemný opar a vše se teprve probouzí do nového dne..
Pěna obsahuje výtažky vanilky, která v kombinaci s bohatým obsahem mléka zjemňuje pokožku a zklidňuje mysl.
Tato sladce vyvážená kombinaci vám umožní vychutnat si pocit dokonalé relaxace.

r01.jpg
 
NOVINKA Č.2:
Radox Radiant Touch – “Oslnivý dotek”
S bohatou pěnou barvy a vůně sladkého medu s kořenitým akcentem si budete připadat jako za horkého letního dne. Nechte se opájet krásou rozkvetlých akátů, které sladce a smyslně voní..
Výtažky akácie povzbuzují mysl a zlepšují náladu.
Tento jedinečný zážitek vás dokonale zbaví stresu a přinese klid těla i mysli.

r02.jpg

NOVINKA Č. 3:
Radox  Calming Soak – “Zklidňující lázeň”
Perleťově krémová konzistence a decentní květinová vůně vás zavedou do zahrady za soumraku, která se po horkém dni ukládá ke spánku a kde omamně voní exotické květiny..
Pěna obsahuje výtažky bergamotu, který  zklidňuje mysl a pozvedává náladu po psychicky náročném dni.
Díky této jedinečné aromatické ingredienci načerpáte nové síly a poznáte, jak vypadá absolutní klid a uvolnění.

r03.jpg

Celé portfolio koupelových pěn Radox:

01.jpg


Relaxační koupelové pěny Radox jsou k dostání v široké obchodní síti.
Doporučená MOC je okolo 99,- Kč/500 ml.


O ZNAČCE RADOX
RADOX je nejrozšířenější koupelová řada v České republice. Je to tradiční anglická bylinná koupelová kosmetika, která vznikla spojením prvních slabik slov RADiated [vyzařující] a OXygen [kyslík]. První výrobek uvedený na trh pod značkou Radox byla koupelová sůl na nohy a světlo světa spatřila v roce 1957. Ke koupelovým solím brzy přibyly relaxační bylinné koupele, osvěžující sprchové gely, luxusní koupelové oleje a další výrobky. Od roku 1997 ji českým spotřebitelům dodává společnost Sara Lee a.s. Poselstvím této značky je dopřát a zpříjemnit lidskému organizmu odpočinek; být prostředkem relaxace pro tělo i duši; pomoci regenerovat unavené svaly. Základem všech výrobků Radox je koncept tajné směsi 13 bylin a minerálů.
Více na www.radox.cz.
 
autor: Redakce