Spa and Beauty

Spa and Beauty
21.12.2007 0:00

Spa and Beauty clinic sportovního klubu Holmes Place nejen pro ženy

Stejňe jako váš klub je i SPA & Beauty clinic místem , kde je péče o tělo a duši v dokonalé harmonii… Nechte se hýčkat luxusní péčí navrženou právě pro vás ..
Budete v rukou zkušených odborníků v oblasti kosmetiky , mani+pedikury  a masáží..

Vybráno pro muže :
Ze švýcarské kosmetiky La Prairie vám můžeme nabídnout
  • luxusní ošetření Swiss cellular treatment for gentleman, díky němuž budete lehce čelit škodlivým vlivům vnějšího prostředí , stresu moderního života a problémům předčasného stárnutí. Pomůžeme vám zachovat si mladistvý vzhled díky exkluzivním přípravkům a maximální péči.
  • Swiss cellular treatment for gentleman  je ideální ošetření pro muže , které čistí , zklidňuje a působí proti stresu.
  • Cellular detoxifying back treatment je intenzivní ošetření zad a komplexní masáž chodidel a rukou.

Od kosmetické péče Juvena vám můžeme nabídnout
  • Juvena treatment for man
  • Speciální ošetření pro muže , které čistí póry , zklidňuje a posiluje pleť.

Pro muže nabízíme rovněž exkluzivní péči s Jessica ZenSpa pedikúrou.
Mani + pedi basic ošetření pro gentlemany , které kultivuje nehty. Dopřejte péči i svým chodidlům . . .
mer_et_sens_resize.jpg

Naše SPA a Beauty clinic nabízí i široký výběr masáží
Vybráno pro muže …

Luxusní čtyřruká masáž na 60 min
Tato synchronní, rytmická masáž prováděná dvěma terapeuty současně, využívá pomalých masážních hmatů a vede k hluboké relaxaci a maximálnímu uvolnění. Během ní dochází k aktivaci energetických drah organizmu a uvolnění všech svalů, čímž se navodí mimořádně silný smyslový zážitek. Tato forma masáže je nejvýznamnější aplikací aromaterapie, jelikož v sobě spojuje terapeutickou sílu doteku s vlastnostmi jednotlivých esenciálních olejů. Cílem masáže je prospět jak tělu, tak i mysli a výsledkem je pocit celkové spokojenosti a naprosté relaxace.Odstraní veškerou únavu a přinese dokonalý prožitek. Masáž trvá 60 min.

Havajská masáž lávovými kameny
kameny_resize.jpgMasáž, prováděná zahřátými lávovými kameny. O blahodárném účinku drahých kamenů při masážích věděli lidé již před 5. 000 lety. Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, v Číně a u Indiánů. Terapeutické účinky těchto masáží spočívají v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Obnovený tok energie nás nejprve uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání a tento pocit i účinek vydrží po několik dnů.
Masáž doporučujeme klientům, kteří mají problémy se spánkem, s koncentrací, s neschopností se uvolnit, ženám s klimakterickými obtížemi, podnikatelům, kteří jsou pod neustálým tlakem a lidem, kteří jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon.

Sportovní masáž
Aplikuje se bezprostředně před fyzickou námahou. Jejím hlavním cílem je příprava svalů na následné zatížení. Fyzioterapeut či masér používá vyššího tlaku aby důkladně propracoval svaly včetně hlubších vrstev. Zlepšuje prokrvení ve svalech a napomáhá odplavování škodlivých látek, což má za následek ideální svalové zahřátí a protažení. Tím se podstatně snižuje riziko případného úrazu během fyzické námahy.
Doporučuje se všem fyzicky aktivním jedincům.

Naše SPA a BEAUTY clinic může nabídnout  služby zkušených profesionálů a to nejen ženám.
A proto se svěřte do našich rukou a nechte se hýčkat . . .

www.holmesplace.cz
autor: Redakce