Potíže s erekcí? Udělejte tečku za touto nepříjemností

Potíže s erekcí? Udělejte tečku za touto nepříjemností
25. 5. 2018 12:30

Potíže s erekcí se stávají civilizačním problémem moderní doby. Navíc se jedná o vcelku choulostivý problém, o kterém mluví otevřeně málokterý muž. Mnozí z nich dané problematice po odborné stránce nerozumí a kvůli studu problém nezačnou ani řešit. Ten se pak promítá do jejich partnerského života a potažmo do celkového psychického naladění. Faktem přitom zůstává, že problémy s erekcí, ať už krátkodobými či dlouhodobými, čelí takřka každý druhý muž.

Dle výzkumů jsou hlavním viníkem psychické příčiny jako stres či nedostatek spánku. Často však stojí za selháním v ložnici také nedostatek pohybu či velké množství alkoholu. Mladí muži se setkávají s erektilní dysfunkcí většinou na začátku jejich pohlavního života, a to z důvodu nezkušenosti a ostýchavosti. S rostoucím věkem mají tyto potíže spíše biologický základ. Problémy s erekcí mohou poukazovat například na vysoký tlak, cukrovku či nemoci srdce. Pro plnohodnotnou erekci je zapotřebí, aby správně fungovaly tyto tři věci: nervy inervující penis, stimulace nervů zásobujících penis z mozku a v neposlední řadě cévní zásobení penisu.

Pokud je alespoň jeden z těchto tří bodů v nepořádku, nedojde k úplné erekci. Dojde-li k selhání erekce v méně než 20 % pohlavních styků, jedná se pouze o občasném selhání. Pokud ale dochází ke komplikacím přibližně při každém třetím sexu, jedná se o problém, který byste měli řešit. Neřešené sexuální problémy totiž mohou vést k napětí a nejistotě ve vztahu, a tedy ohrožovat i jeho stabilitu.

Možností, jak tento problém vyřešit, je celá řada. Na první dobrou se většině z nás vybaví viagra, která s sebou však nese hned několik nevýhod, mezi které zvláště patří to, že je k dostání pouze na lékařský předpis, může zapříčiňovat zdravotní komplikace nebo vedlejší účinky a je poměrně drahá. Řešením mohou býti doplňky stravy, kvůli nimž nemusíte žádat o recept svého lékaře a platit velké peníze. Dlouhodobě nejprodávanějším doplňkem stravy v oblasti sexuálního zdraví s dlouhodobým účinkem je ArginMax® Forte pro muže (zdroj IMS: ArginMax, doplňky stravy, lékárny ČR, 2011–2017).

Vedle přírodních extraktů, vitaminů a dalších účinných látek se ArginMax® Forte pro muže pyšní významným množstvím obsaženého L-argininu a L-citrulinu, tribulusu a crocusu, jejichž dlouhodobé užívání pozitivně působí na sexuální funkce a erekci. Díky tribulusu a crocusu podporuje také prokrvení pohlavních orgánů a příznivě působí na ochranu cév a tkání penisu. Účinnost a bezpečnost přípravku potvrdily klinické testy provedené americkými lékaři na University of Hawaii, School of Medicine v roce 1998.

Více informací nejen o přípravku ArginMax Forte pro muže se dozvíte ve svých lékárnách a na www.arginmax.cz.

 

autor: red