KONOPNÉ ESO V BOJI S BOLESTÍ ZAD, SVALŮ I KLOUBŮ… Dopřejte pohybovému aparátu úlevu jako tenistka Karolína Plíšková!

KONOPNÉ ESO V BOJI S BOLESTÍ ZAD, SVALŮ I KLOUBŮ… Dopřejte pohybovému aparátu úlevu jako tenistka Karolína Plíšková!
22.05.2018 11:08

Teplé počasí je tady a vy se chcete naplno vrhnout na práci na zahrádce i na sport, ale narážíte na přetížení, únavu či ztuhlost pohybového aparátu? Co dělat, když už tělo neslouží jako ve dvaceti? Na nic nečekejte a začněte komplikace řešit!

Proč se klouby a svaly častokrát hlásí o slovo?

Bolavá záda bývala dříve spojovaná s vyšším věkem. To už ale dnes rozhodně neplatí, jelikož na citlivost zad a bolesti kloubů si stěžují mnozí třicátníci.  Tyto problémy jsou zapříčiněny především „pohodlným“ životním stylem, kdy nejvíce zabrat dostává právě páteř a zádové svaly. Citlivost kloubů a svalů se zvyšuje také s narůstající námahou, při sportu nebo s přibývajícím věkem.

Aby nedocházelo k rychlému opotřebení pohybového aparátu, je vhodné poskytnou těmto partiím nezbytnou péči, aby mohly dále bezbolestně sloužit. Zaměřte se tedy na aktivity, které vám pomohou prožít léto s elánem.

Chůze je k nezaplacení

Chůze je nejpřirozenější pohyb pro člověka. Udržuje vás v dobré kondici a přispívá k dobré náladě. Dopřejte si proto alespoň krátkou procházku každý den. Pokud si zároveň chůzi hodláte vybudovat „kondičku“, musíte ujít trasu minimálně 7 kilometrů.

Plavání vám úsměv zachrání

U plavání je potřeba vybrat vhodný plavecký styl. Zvednutá brada a strnulý krk rozhodně bolavým zádům neulehčí, spíše naopak. Vhodné je se zaměřit také na cvičení v bazénu, které je speciálně určeno pro uvolnění svalů a zad.

Konopná mazání Cannaderm® jsou trefou do černého

Ptáte se, jak ještě více ulehčit vašemu pohybovému aparátu? Odpověď je jednoduchá. Zkuste to stejně jako tenistka Karolína Plíšková, která má vždy po ruce spolehlivého pomocníka - Mentholku EXTRA, která rychle a účinně uleví při potížích s unavenými svaly, ztuhlými klouby i namoženými zády. Mentholka pomáhá všem – sportovcům, seniorům i osobám trpícím následky sedavého nebo fyzicky náročného zaměstnání. Chráněná receptura s konopným olejem a extraktem, jedlí sibiřskou a směsí bylin účinně uleví a zregeneruje pohybový aparát. Chladivý efekt obsaženého mentolu a kafru příjemně osvěží unavené svaly.

Toužíte-li naopak prohřát svaly před sportovním výkonem, vyřešit prochladlá záda nebo nedokrvování končetin, pak vsaďte na hřejivého konopného pomocníka – Thermolku EXTRA, jejíž složení je obohaceno o kapsaicin a vanilku, jež příjemně prohřejí pohybový aparát.

Vsaďte na konopná esa a dopřejte svalům i kloubům rychlou úlevu!

Více o produktech: www.cannaderm.cz


 

 

autor: Tisková zpráva