Jaký vysavač si nejlépe poradí se zvířecí srstí?

Jaký vysavač si nejlépe poradí se zvířecí srstí?
23.05.2017 13:15

Majitelé domácích mazlíčků mají při údržbě domácnosti každý den nelehký úkol – jak mít neustále čistý domov bez zvířecí srsti, prachu a nežádoucího zápachu? A jak vysávat, aby pejsek či kočička netrpěli přílišným hlukem, který je během vysávání tolik stresuje? Electrolux nabízí skvělého parťáka pro každého milovníka zvířátek, který všechny tyto problémy vyřeší – sáčkový vysavač ZUSANIMA58!

Jedním z nejčastěji využívaných pomocníků při úklidu domácnosti se zvířátky je vysavač. Správně zvolený přístroj vám dokáže pomoci s úklidem během pár minut a místo času stráveného zdlouhavým uklízením můžete svůj drahocenný čas věnovat právě vašemu čtyřnohému miláčkovi, který to jistě ocení. Electrolux navíc vyvinul vysavače ZUSANIMA58 tak, aby díky snížené hlučnosti netrápil citlivá zvířecí ouška.

Benefity vysavače Electrolux ZUSANIMA58

AeroPro Mini Turbo kartáč – odstraňte zvířecí chlupy z každého povrchu vaší domácnosti včetně koberců a čalounění! Pohodlně a rychle se tak zbavíte srsti, která by mohla později ulpít na vašem čistém oblečení.

Filtr Allergy Plus™ - jak název napovídá, filtr je skvělým řešením pro alergiky a navíc obsahuje také sáček S-bag anti odour účinný proti šíření zápachu při vysávání zvířecí srsti.

Řada UltraSilencer – vysavač Electrolux ZUSANIMA58 patří do nejtišší řady vysavačů Electrolux – UltraSilencer. Má hlučnost pouhých 58 decibelů, což odpovídá běžné konverzaci mezi lidmi, tudíž vašeho mazlíčka nestresuje nadměrným hlukem, který je pro něj velmi nepříjemný. Řada UltraSilencer disponuje vysavači vhodnými pro zvířátka, ale i speciálně navrženými modely kupříkladu s dálkovým ovládáním či ekologickými vysavači.

autor: red