Holmes Place Health Clubs

Holmes Place Health Clubs
20. 11. 2007 0:00

Nejmodernější vybavení a služby v oblasti fitness na jednom místě.

Holmes Place Health Clubs je mezinárodní společností, která provozuje v rámci Evropy více než 85 health klubů. Společnost vznikla před více než 25 lety v Anglii, a proto má v tomto oboru již mnoho zkušeností. Mimo jiné přichází s komplexním pojetím fitness a širokou škálou relaxačních programů. Holmes Place se zaměřuje zejména na osobní přístup  a vybírá pro své klienty ty nejlepší profesionály z oboru. V našich klubech najdete  nejmodernější vybavení (např. pouze v HP Nový Smíchov můžete cvičit na Power-Plate – vibrační fitness stroj) a profesionální služby.

gym_4_resize.jpg

Snažíme se, aby se náš klient cítil opravdu jako ve „svém“ klubu. Stále sledujeme novinky a trendy – jak pro skupinové hodiny, tak pro fitness.  Připravujeme pro naše členy různé speciální hodiny, cvičební maratony, dny otevřených dveří, akční nabídky, ale i společenské akce apod. V oblasti osobního tréninku nabízíme různé programy, které jsou sestaveny na základě Holmes Place Fitness Academy – tzv. Solutions – rozdělené podle individuálních cílů našich klientů (tj. hubnoucí, kondiční, zpevňovací, speciální zdravotní atd.).

jacuzzi_resize.jpg

Ke klubu patří i Spa&Beauty Clinic, které je přístupné i „nečlenům“. Naši členové zde mohou využít speciálních slev na veškeré služby, které Spa&Beauty Clinic nabízí (ať už se jedná o kosmetiku, masáže lávovými kameny, manikúru a pedikúru, lymfatické masáže či o jakoukoliv další péči z naší široké nabídky).

dsc8831_resize.jpg

Holmes Place Health Club se snaží propagovat fitness jako životní styl a umožnit našim klientům dosahovat vytýčených cílů v co možná nejpříjemnějším a motivujícím prostředí.

Naším cílem je dát klientům to, co od wellness stylu života očekávají. Ne jen proto zní heslo klubu „One life. Live it well.“ Přijďte se přesvědčit…

autor: Redakce