Fitness pro firmy

Fitness pro firmy
15.12.2007 0:00

Nové trendy služeb zaměstanacům umožňují široké využití volnočasových sportovních aktivit.

Firemní členství - Corporate Wellness Solutions
Skutečnost, že většina moderních společností využívá různé formy firemního členství ve sportovních klubech dokládá, že corporate wellness má zřejmý a pozitivní vliv na jejich produktivitu a úspěch. Prvotní náklady které zaměstnavatel vynaloží na corporate wellness brzy významně převýší pozitiva. Zaměstnanci, kteří si osvojí pravidelné cvičení po 2 - 3 hodiny týdně, mohou zaznamenat výrazné zlepšení svého tělesného zdraví i psychické kondice, což se významně podílí na úspěchu celé společnosti. Mezi další výhody patří:
 1. zvýšení motivace a loajality zaměstnanců
 2. zlepšení pracovní morálky a zvýšení produktivity
 3. odbourání stresu
 4. snížení nákladů spojených se zdravotní péčí
 5. snížení absencí
 6. prevence a kontrola chronických zdravotních potíží
 7. v neposlední ředě i zábava se sportem spojená.
01.jpg

Holmes Place

Holmes Place se zaměřuje zejména na osobní přístup a vybírá pro vás ty nejlepší profesionály v jednotlivých oborech. V našich moderně a stylově zařízených klubech najdete vždy to nejmodernější vybavení, zázemí a profesionální služby. Naší snahou je propagovat fitness jako životní styl a umožnit našim členům dosahovat svých vytyčených cílů v co možná nejpříjemnějším a inspirujícím prostředí.
 • Posilovna a kardio
  Není důležité, jestli jste profesionálními sportovci nebo se cvičením začínáte. Naši instruktoři a trenéři vám rádi pomohou sestavit efektivní program podle vašich přání a potřeb a budou vám k dispozici po celou otevírací dobu klubu. V našich klubech najdete příjemné prostředí a profesionální služby.
 • Body & Mind Studio
  Nabízíme vám širokou škálu cvičebních hodin, které není nutné si předem rezervovat.
 • X-bike/Indoor Cycling Studio
  Novinka ve světě indoor cyclingu. Cvičení na speciálně upravených stacionárních kolech stimulující jízdu na horském kole pod vedením instruktora.
 • Spa & Beauty Clinic
  Odborná péče našich specialistů ve Spa & Beauty Clinic je jako pohlazení po těle i po duši. Najdete u nás profesionální služby v oblasti péče o pleť. Můžete si vybrat ze široké škály kosmetických ošetření, masáží, zábalů nebo manikúry a pedikúry.
 • Pára
  Blahodárné účinky parní lázně na kvalitu pokožky, prokrvení organismu a imunitního systému jsou dobře známy. Uvolněte své tělo i mysl.
 • Sauna
  Co může být příjemnějšího po vyčerpávajícím tréninku, než se uvolnit v konejšivém teple sauny a relaxovat.
 • Jacuzzi
  Po namáhavém tréninku si dopřejte příjemné uvolnění v naší relaxační zóně. Vaše tělo tuto péči zajisté ocení.
 • Solárium
  Špičková solária vám dodají příjemný pocit a hřejivé sebevědomí krásně opálené pokožky po celý rok.
 • Ručníky / kosmetické a hygienické přípravky
  Každý nový člen dostane kromě své členské karty i kartu na ručníky, po jejímž předložení obdrží při každé návštěvě ručníky. Naše kluby jsou rovněž plně vybaveny veškerými kosmetickými a hygienickými přípravky.
 • Osobní skříňky
  Záleží pouze na vás, zda-li budete mít zájem si pronajmout svou osobní skříňku.
 • Café/Club room
  Holmes Place není jen cvičení a námaha. Naše Café je ideálním místem k setkání s přáteli nebo ostatními členy. Pro vaše osvěžení nabízíme širokou škálu nápojů a jídel.
 • Parkování
  Abychom zajistili členům co nejsnazší přístup do klubu, nabízíme jim bezplatné parkování, pokud je to možné.
02.jpg
autor: Redakce