Calibrum Profi

Calibrum Profi
23.12.2007 0:00

Do lékáren přichází novinka od společnosti Zentiva

Zentiva představila naprostou novinku ve své multivitaminové řadě Calibrum®. Multivitamín s názvem CALIBRUM® PROFI je prvním multivitamínem vyvinutým pro dlouhodobou výkonnost. Produkt je určen všem, kteří se potřebují neustále soustředit, pracují naplno, často mnoho hodin denně a jsou vystaveni psychické, fyzické zátěži nebo stresovým situacím.

Calibrum® Profi je pro organismus výjimečné svým speciálním složením s důrazem na adaptogen, vitaminy skupiny B, antioxidanty a lutein. Díky tomuto složení podporuje výkonnost a koncentraci, odolnost, zrak a imunitu. Doc. MUDr. Pavol Hlúbik, CSc. z Centra pro poruchy výživy při příležitosti uvedení nového produktu na trh řekl: „Adekvátní příjem vitaminů, vybraných minerálů a stopových prvků, luteinu a vhodného adaptogenu prostřednictvím přípravku Calibrum® Profi představuje možnost jak pozitivně ovlivnit zdraví a zvýšit fyzickou i psychickou výkonnost. Rovněž lze očekávat zlepšení imunity, zpomalení procesů stárnutí a degenerativních změn.“

Největší domácí výrobce léků Zentiva na složení svých vitaminových produktů trvale spolupracuje s odborníky. Složení multivitaminů se neustále vyvíjí tak, aby co nejlépe odráželo potřeby populace. Zentiva dodává do lékáren vitaminové přípravky, které specialisté vyvinuli přímo na míru pro jednotlivé skupiny uživatelů:

    * Calibrum® s Activinem podporuje aktivitu a imunitu u všech v aktivním věku
    * Calibrum® 50 plus pro každodenní podporu vitality a paměti
    * Calibrum® babyplan a Calibrum® mami pro období plánování těhotenství, těhotenství a kojení
    * Calibrum® Profi pro podporu dlouhodobé výkonnosti.

Multivitaminová řada Calibrum® je na českém, slovenském a rumunském trhu již dobře zavedena. V České republice se tyto přípravky prodávají od roku 1999, na Slovensku od roku 2000 a v Rumunsku se Calibrum® představilo loni. Za dobu existence nejprodávanějšího multivitaminu se ve společnosti Zentiva vyrobilo přes 300 milionů tablet. Produkty Calibrum® jsou doplňky stravy.

autor: Redakce