Aromatická ceremonie Orientu

Aromatická ceremonie Orientu
24. 11. 2007 0:00

Energizující péče inspirovaná Asií.

Nechte se ovládnout a přeneste své smysly do světa aromatických vůní vzdáleného Orientu. Povzbuzující předehra krok za krokem povede vaše myšlenky.   

Kosmetička nejprve, jemnými tlaky, pozvolna uvolní celé vaše tělo. Peeling sladkým zázvorovým balzámem,  umocní tuto lehce provoněnou, poklidnou atmosféru. Následná aromatická ceremonie kořeněnými pytlíčky, podpořená orientální hudbou, dodá vašemu tělu energii a zcela jistě zanechá nezapomenutelný prožitek.

Kosmetička tyto aroma pytlíčky , které obsahují kameny z Bali a koktejl aroma koření, v průběhu modeláže  namáčí v teplém máslovém granité. Vaše tělo je tak neustále zahalováno do teplého olejového závoje. Tuto provoněnou relaxační ceremonii zakončí lehká povzbuzující masáž. Kosmetička provádí  masážní pohyby inspirované AMMA masáží. V sedě relaxujete a opět krok za krokem se vaše mysl navrací zpět.

Tato ceremonie, inspirována indickou tradicí, okouzlí vaše smysly také při domácí péči. Sladký tělový peeling a aroma olej věrně kopírují toto salonní ošetření.

03.jpg

Toto ošetření vás zcela jistě nadchne ,  v právě přicházejících,  chladných podzimních a zimních dnech. Vaše tělo zůstane zahaleno v jemném olejovém aroma závoji a bude chráněno před nepříznivými vlivy, jako např. suché vytápěné prostředí, časté používání teplých koupelí nebo oblékání vlněných materiálů, silonek.
Důkladná domácí péče ještě umocní tento ochranný prvek a vaše pokožka tak zůstane nejen příjemně provoněná, ale převážně jemná a hladká bez příznaků šupinatění
 
Tuto jedinečnou blahodárnou péči můžete dopřát nejen sobě, ale také svým blízkým v podobě vánočního dárku.
 
02.jpg


autor: Redakce